Kretsstyret

Styret 2016  Klubb E-post
Leder Atle Dengerud Steinkjer OK atle.dengerud@kvaerner.com
Nestleder Håvard Vassenden Frol IL Hvassenden@gmail.com
Styremedlem Hege Hegstad OK Skøynar

 hhegstad@gmail.com

Leder Teknisk Arne Grevskott Frol IL arne.grevskott@nord.no
Leder Sportslig råd Vidar Skjerve Verdal OK vidar.skjerve@bravida.no
Nestleder sportslig råd Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering

mette.wanvik@gmail.com

Varamedlem Torje Munkeby Frol IL