Ansatte

Ansatte i Norsk Orientering

Administrasjonen er organisert i to avdelinger. Avdeling for klubbservice og landslag. 

Dersom ikke annet er opplyst har vedkommende kontor på Idrettens Hus, Ullevål Stadion. Postadresse: Postboks 5000, 0840 Oslo, besøksadresse: Sognsvn 73.

Generalsekretær

Lasse Arnesen (2)-250.jpg

Lasse Arnesen
M: 900 75 176, E-mail: lasse.arnesen@orientering.no
Overordnet administrativt ansvar, samt sponsor- og markedsarbeid.



Økonomikonsulent

unnamed file

Elle Melbye,
M 906 94 887, E-mail: elle.melbye@orientering.no
Engasjement (1 dag/uke)

 

Web og informasjonskonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail: ivar.haugen@orientering.no
Webjournalist og webansvarlig. Presse og informasjon.

 

 

Avdeling: Klubbservice

Fagkonsulent klubbutvikling

Vigdis Hobøl (2)-250.jpg
Vigdis Hobøl
M: 924 92 290 E-post: vigdis.hoboel@orientering.no
Klubbservice og klubbutvikling. Idrettsregistrering og idrettsbutikken.

Kartkonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail:  ivar.haugen@orientering.no
Kart og kartutvikling, skolekartprosjekt, spillemidler til utstyr. OCAD kurs. Vilt grunneier og dyreliv.

 

Fagansvarlig arrangement

Jan_A_J_portrett (2)-250.jpg

Jan Arild Johnsen
M 901 65 680, E-mail: jan.arild.johnsen@orientering.no
Arrangementsansvarlig, hovedarrangement, terminlister, gps-tracking, storskjerm, norgescup, sport8-cup.

 

Fagkonsulent kompetanse og bredde

unnamed file

Lene S. Kinneberg
M 932 64 756, E-mail:  lene.kinneberg@orientering.no
Trener og lederkurs, klubbutvikling, barne- og ungdomstiltak - herunder Hovedløpsprosjektet

Fagkonsulent inkludering

Lone Brochmann (2)-250.jpg

Lone Brochmann
M 970 82 377 E-post: lonekarin.brochmann@orientering.no


Talentutvikler

Eivind Tonna (2)-250.jpg

Eivind Tonna
M 920 19 807, E-mail: eivind.tonna@orientering.no
Engasjement 50%: talent og trenerutvikling. Utviklingsprosjekter, testregistrering, Camp Norway, O-idol.

 

Fagkonsulent

Bergljot Aaserud (2)-250.jpg

Bergljot (Lotte) B. Aaserud
Schwartsgate 6, 3043 Drammen
M 913 676 36, E-mail:  bergljot.aaserud@orientering.no
Stilling 60%, fri ons.: Turorientering, turorientering.no og Finn FRAM dagen.Fagkonsulent Buskerud O-krets, 20%.

 
Avdeling Landslag (orientering)

Landslagssjef

 KEnneth_B_portrett (2)-250.jpg

Kenneth Buch
Tåsenveien 115B
0880 Oslo
M 41282829, E-mail: kenneth.buch@orientering.no

Toppidrettskonsulent

unnamed file 

Jenni Hesselberg Indby
M +47 950 34 346, E-mail: jenni.indby@orientering.no
Stilling 80%: Administrasjonsoppgaver tilknyttet landslagene

 

Erik Allum Rønstad har et 1 års vikariat som landslagskoordinator fra 1. juli 2017 da Jenny Hessleberg Indby er i foreldrepermisjon.

Erik Allum Rønstad
Landslagskoordinator
Telefon:  +47 – 402 43 976
erik.ronstad@orientering.no

 

Øvrig støtteapprat: se landslag


   
Trener utviklingsgruppe

 unnamed file
Torben Wendler
Minister Ditleffs Vei 15a, 0862 Oslo
M 957 20 086 E-mail:torben.wendler@orientering.no

Trener utviklingsgruppe

 
unnamed file
Sverre Waaler Kaas
Gunnar Schelderups vei 11J, 0485 Oslo
M 452 88 801 E-mail: skaas@hotmail.com