Ansatte

Ansatte i Norsk Orientering

Administrasjonen er organisert i to avdelinger. Avdeling for klubbservice og landslag. 

Dersom ikke annet er opplyst har vedkommende kontor på Idrettens Hus, Ullevål Stadion. Postadresse: Postboks 5000, 0840 Oslo, besøksadresse: Sognsvn 73.

Generalsekretær

Lasse Arnesen (2)-250.jpg

Lasse Arnesen
M: 900 75 176, E-mail: lasse.arnesen@orientering.no
Overordnet administrativt ansvar, samt sponsor- og markedsarbeid.



Økonomikonsulent

unnamed file

Elle Melbye,
M 906 94 887, E-mail: elle.melbye@orientering.no
Engasjement (1 dag/uke)

 

Web og informasjonskonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail: ivar.haugen@orientering.no
Webjournalist og webansvarlig. Presse og informasjon.

 

 

Avdeling: Klubbservice

Fagkonsulent klubbutvikling

Vigdis Hobøl (2)-250.jpg
Vigdis Hobøl
M: 924 92 290 E-post: vigdis.hoboel@orientering.no
Klubbservice og klubbutvikling. Idrettsregistrering og idrettsbutikken.

Kartkonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail:  ivar.haugen@orientering.no
Kart og kartutvikling, skolekartprosjekt, spillemidler til utstyr. OCAD kurs. Vilt grunneier og dyreliv.

 

Fagansvarlig arrangement

Jan_A_J_portrett (2)-250.jpg

Jan Arild Johnsen
M 901 65 680, E-mail: jan.arild.johnsen@orientering.no
Arrangementsansvarlig, hovedarrangement, terminlister, gps-tracking, storskjerm, norgescup, sport8-cup.

 

Fagkonsulent kompetanse og bredde

unnamed file

Lene S. Kinneberg
M 932 64 756, E-mail:  lene.kinneberg@orientering.no
Trener og lederkurs, klubbutvikling, barne- og ungdomstiltak - herunder Hovedløpsprosjektet

Fagkonsulent paraidrett

Lone Brochmann (2)-250.jpg

Lone Brochmann
M 970 82 377 E-post: lonekarin.brochmann@orientering.no

Fagkonsulent for tur- og mosjonsorientering

2017_Ninni-Jonsson-250.jpg

Ninni Tornøe Jonsson
M:  905 25 905, E-mail. ninni.jonsson@orientering.no


Talentutvikler

Eivind Tonna (2)-250.jpg

Eivind Tonna
M 920 19 807, E-mail: eivind.tonna@orientering.no
Talent og trenerutvikling. Utviklingsprosjekter, testregistrering, Camp Norway, O-idol.

 
Avdeling Landslag (orientering)

Landslagssjef

 2017_Jørgen_Rostrup-4 (2)-250.jpg

Jørgen Rostrup
Bergtoras vei 84
4633 Kristiansand S
M 922 94 287, E-mail: jorgen.rostrup@orientering.no

Landslagstrener kvinner

2017_Birgitte_Husebye-2 (2)-250.jpg

Birgitte Husebye
Krabberødsvingen 16
1615 Fredrikstad
M: 91825072, E-mail:birgitte.husebye@orientering.no

 

Toppidrettskonsulent

unnamed file 

Jenni Hesselberg Indby
M +47 950 34 346, E-mail: jenni.indby@orientering.no
Stilling 80%: Administrasjonsoppgaver tilknyttet landslagene

2017_Erik_Rønstad-10 (2)-250.jpg

Erik Allum Rønstad har et 1 års vikariat som landslagskoordinator fra 1. juli 2017 da Jenny Hessleberg Indby er i foreldrepermisjon.

Erik Allum Rønstad
Landslagskoordinator
Telefon:  +47 – 402 43 976
erik.ronstad@orientering.no

 

Øvrig støtteapprat: se landslag